Dvoupodlažní RD u Dobříše

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji dvoupodlažní RD 5+1 v lokalitě Stará Huť v blízkosti Dobříše (3 km). Výborné dopravní spojení do Prahy (nedaleko dálnice, dojezd do hlavního města za cca 20 minut).

Samostatně stojící dům je novostavbou s garáží a parkovacím stáním, ve fázi těsně před dokončením a kolaudací (chybí terénní a zahradní úpravy, oplocení, začištění koupelen a podlah). Zastavěná plocha domu je cca 150 m2, celková podlahová plocha cca 230 m2, dům se nachází na rovinaté parcele o velikosti 1037 m2.

Do domu se vchází předsíní, ze které je vstup do koupelny, technické místnosti a dalších prostor 1. NP. Na vstupní halu navazuje rozlehlý prostor obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou, ze kterého je přímý výstup na budoucí terasu a zahradu. V tomto NP se nachází i prostorná ložnice.

V 2. NP jsou situovány celkem 3 ložnice (dvě jsou s výstupem na balkon), jedna ložnice je se šatnou. V 2. NP je umístěna rovněž druhá koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. U domu je připraveno místo pro venkovní stání vozidel a garáž. Dům je k dispozici ihned po zaplacení kupní ceny. Topení elektrokotel, připravený vrt pro tepelné čerpadlo. Nemovitost je zajímavá cenou, lokalitou, rovinatým čtvercovým pozemkem i vlastním technickým zpracováním stavby. Pořiďte si bydlení v dosahu metropole za provinční cenu !

Typ nemovitosti:Rodinné domy
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Novostavba
Vlastnictví:Osobní
Okres:Příbram
Město:Stará Huť
Přidáno:11.7.2011
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:123 m2
Užitná plocha:240 m2
Plocha pozemku:1037 m2
Podlahová plocha:150 m2
Cena:4.050.000,-

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

Nové webové stránky pro A1

9.8.2017
V příštím týdnu bude spuštěn nový web naší společnosti, speciálně věnovaný prodeji bytů z další etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Zde najdete všechny potřebné informace, přehled prodeje, karty podlaží i jednotlivých bytů, ceník. Webová adresa je www.bydlimevesvinech.cz

ZAHÁJENÍ PRODEJE A1 !!!

17.7.2017
V minulých dnech jsme oficiálně zahájili prodej bytů z A1, druhé etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Z celkem 9 bytových jednotek jsou k dnešnímu dni již 3 zarezervovány. Máte-li zájem o bydlení u nás, prosím neváhejte a pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Výstavba A1 pokračuje !

15.6.2017
Jistě jste si povšimli při procházce okolím, že základová deska k A1 je již hotova. Tento bytový dům bude mít celkem 9 bytových jednotek od velikosti 1+kk až do 4+kk. Kolaudaci předpokládáme v první polovině roku 2018.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889