O společnosti

Mateřská firma REMONST vznikla v roce 1992 a již od svého založení se orientovala na komplexní stavební činnost. Pár přátel se shodlo nad správným záměrem a v prosinci 1992 začali tvořit pevné základy firmy, která dodnes na stabilitě a jistotě staví veškerá svá díla. Postupně se pole působnosti rozšířilo o developerské aktivity a tak vznikla firma REMONST Development, a. s.

Dnes nabízí naše společnost veškeré služby spojené s vašimi představami o novém bydlení – stavební , developerské, realitní, jsme schopni a ochotni vám pomoci i s financováním vašeho vysněného bytu či domu.

Stavební práce provádíme vlastním kvalitním kádrem zaměstnanců, disponujeme vlastní autodopravou a zemními stroji, a to vše pod vedením zkušených stavařů. Nabízené služby oceňujeme ve vlastním rozpočtovém oddělení a předvýrobní přípravu provádíme se zkušenými odborníky v oboru. Za svá díla ručíme v řádně potvrzených smluvních ujednáních. Využijete–li služeb naší realitní kanceláře, postarají se o vás certifikovaní makléři s perfektní znalostí problematiky, kteří vám vždy zvednou telefon, ochotni naslouchat vašim potřebám a přáním.

Zákazník se stává po dobu výstavby naším partnerem, se kterým společně budujeme jeho dílo.

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a věříme, že právě s námi proměníte Vaše představy o novém bydlení ve skutečnost.

 

Naše služby

O nás
Dokumenty ke stažení


Novinky

Poslední volný byt k prodeji !

16.2.2017
V nabídce první etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech je poslední byt k prodeji ! Jedná se o byt č. 2 o velikosti 1+kk, situovaný v 1. NP. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok !

21.12.2016
Všem našim klientům, partnerům a návštěvníkům stránek přeje firma REMONST Development, a. s. ty nejkrásnější svátky vánoční a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2017 !

Zahájena výstavba A1

1.12.2016
Pro zájemce o byty z našeho developerského projektu v Trhových Svinech máme dobrou zprávu ! Byla zahájena výstavba další etapy, a to bytový dům A1 o třech nadzemních podlažích, s celkem 9 bytovými jednotkami od velikosti 1+kk až po 4+kk. Více informací k tomuto projektu zveřejníme počátkem roku 2017.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889