Byt 1+KK v Trhových Svinech

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č. 2 o velikosti 1+KK s vlastním parkovacím stáním v novostavbě v Trhových Svinech.
Byt je situován v 1.NP pětipodlažního domu s výtahem. Přímo u domu se nachází parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), vjezd do areálu je zabezpečen el. posuvnou branou.
Byt je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla a standardně vybaven KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, vana). Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi (Sapeli), okna a balkónové dveře jsou plastové. V obývací části je umístěn prostorný kuchyňský kout s přípravou pro kuch. linku.
Byt se nachází v klidné rezidenční části, v docházkové vzdálenosti centra města. V okolí lesy, rybníky a překrásný výhled na panorama novohradských hor.
Doporučujeme všem, kteří hledají bydlení ve zdravém prostředí s dobrou dostupností krajského města.
Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Velikost bytu:1+kk
Typ nemovitosti:Byty
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Novostavba
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Trhové Sviny
Přidáno:3.8.2011
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:---
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:80 m2
Podlahová plocha:41 m2
Cena:1.002.461,-
Poznámka k ceně:včetně DPH

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

A2 - PRODÁNO !

21.1.2020
Oznamujeme všem zájemcům o koupi bytu z dokončované třetí etapy výstavby, že byl zarezervován poslední volný byt v bytovém domě A2. Nic není ztraceno, začátkem února zahájíme oficiálně prodej bytů ze čtvrté etapy, což je nový bytový dům s pracovním označením A3, již nyní se tedy máte na co těšit !

A2 - 90 % PRODÁNO

26.11.2019
Volný poslední byt č. 103 o velikosti 3+kk s terasou v 1. NP.

Garáže - vyprodáno !

11.6.2019
Prodali jsme poslední volnou garážovou jednotku, ale nezoufejte, na rok 2020 připravujeme společně s výstavbou bytového domu A3 i výstavbu dalších garáží !

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889   |   Zpracování osobních údajů a GDPR