Byt 1+KK v Trhových Svinech

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č. 2 o velikosti 1+KK s vlastním parkovacím stáním v novostavbě v Trhových Svinech.
Byt je situován v 1.NP pětipodlažního domu s výtahem. Přímo u domu se nachází parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), vjezd do areálu je zabezpečen el. posuvnou branou.
Byt je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla a standardně vybaven KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, vana). Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi (Sapeli), okna a balkónové dveře jsou plastové. V obývací části je umístěn prostorný kuchyňský kout s přípravou pro kuch. linku.
Byt se nachází v klidné rezidenční části, v docházkové vzdálenosti centra města. V okolí lesy, rybníky a překrásný výhled na panorama novohradských hor.
Doporučujeme všem, kteří hledají bydlení ve zdravém prostředí s dobrou dostupností krajského města.
Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Velikost bytu:1+kk
Typ nemovitosti:Byty
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Novostavba
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Trhové Sviny
Přidáno:3.8.2011
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:---
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:80 m2
Podlahová plocha:41 m2
Cena:1.002.461,-
Poznámka k ceně:včetně DPH

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

Nové webové stránky pro A1

9.8.2017
V příštím týdnu bude spuštěn nový web naší společnosti, speciálně věnovaný prodeji bytů z další etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Zde najdete všechny potřebné informace, přehled prodeje, karty podlaží i jednotlivých bytů, ceník. Webová adresa je www.bydlimevesvinech.cz

ZAHÁJENÍ PRODEJE A1 !!!

17.7.2017
V minulých dnech jsme oficiálně zahájili prodej bytů z A1, druhé etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Z celkem 9 bytových jednotek jsou k dnešnímu dni již 3 zarezervovány. Máte-li zájem o bydlení u nás, prosím neváhejte a pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Výstavba A1 pokračuje !

15.6.2017
Jistě jste si povšimli při procházce okolím, že základová deska k A1 je již hotova. Tento bytový dům bude mít celkem 9 bytových jednotek od velikosti 1+kk až do 4+kk. Kolaudaci předpokládáme v první polovině roku 2018.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889