Byt 1+KK v Trhových Svinech

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku č. 2 o velikosti 1+KK s vlastním parkovacím stáním v novostavbě v Trhových Svinech.
Byt je situován v 1.NP pětipodlažního domu s výtahem. Přímo u domu se nachází parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), vjezd do areálu je zabezpečen el. posuvnou branou.
Byt je dálkově vytápěn s vlastním měřením spotřeby tepla a standardně vybaven KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, vana). Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi (Sapeli), okna a balkónové dveře jsou plastové. V obývací části je umístěn prostorný kuchyňský kout s přípravou pro kuch. linku.
Byt se nachází v klidné rezidenční části, v docházkové vzdálenosti centra města. V okolí lesy, rybníky a překrásný výhled na panorama novohradských hor.
Doporučujeme všem, kteří hledají bydlení ve zdravém prostředí s dobrou dostupností krajského města.
Cena za nemovitost je uvedena včetně DPH, zahrnuje provizi a právní servis. Na danou nemovitost vám zdarma zpracujeme nabídku financování.

Velikost bytu:1+kk
Typ nemovitosti:Byty
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Novostavba
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Trhové Sviny
Přidáno:3.8.2011
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:---
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:80 m2
Podlahová plocha:41 m2
Cena:1.002.461,-
Poznámka k ceně:včetně DPH

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

ZAHÁJENÍ PRODEJE A2 !

15.11.2018
Oznamujeme všem zájemcům o naši novou výstavbu, že byl oficiálně zahájen prodej bytů ze třetí etapy developerského projektu v Trhových Svinech. Sledujte nás na webu www.bydlimevesvinech.cz !

Dvougenerační rodinný dům v Českých Budějovicích

22.8.2018
Nabízíme k prodeji renovovaný rodinný dům v Českých Budějovicích, Suché Vrbné. Věnujte pozornost naší nabídce nemovitostí !

A1 - PRODÁNO !

6.8.2018
Všem zájemcům o 2. etapu developerského projektu v Trhových Svinech oznamujeme, že všechny byty z výstavby bytového domu A1 jsou již zarezervovány. Pro ty, na něž se ve druhé etapě nedostalo máme dobrou zprávu - na podzim letošního roku zahájíme výstavbu bytového domu A2. Více informací na vyžádání u makléře projektu.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889