RD Rudolfov

Prodej nadstandardního, atypického rodinného domu, který doslova splní vaše představy a sny o luxusním bydlení v zeleni a klidu, avšak přímo na dosah města. Prodej nadstandardního, atypického rodinného domu, který doslova splní vaše představy a sny o luxusním bydlení v zeleni a klidu, avšak přímo na dosah města. Tento dům nabízí svému obyvateli všechna tři potřebná "P", která jsou nezbytná ke spokojenému bydlení.
Poloha: samostatný RD na okrajovém pozemku o ideálních rozměrech a velikosti, v dosahu MHD a přitom nabízí dokonalé soukromí
Projekt : velmi pěkně, prakticky vyřešená stavba pro milovníky prostoru či větší rodinu. V 1. NP garáž na park. stání 2 vozy, technická místnost, koupelna, WC, hala, fitness/pracovna, obývací pokoj(krb) s přímým vstupem na terasu, jídelna, kuchyně. Ve 2. NP pak 3 ložnice, koupelna, tech. místnost. Dostatek úložného prostoru v atypických, na míru zhotovených vestavných skříních.
Provedení: jak vlastní provedení stavby, kde bylo využito pouze kvalitních materiálů (dlažby mramor, masivní plovoucí podlahy, kuchyňská linka na míru, samonosné schodiště - kov, mramor), tak i dokonalá, pěstěná a udržovaná zahrada s bazénem, terasou, venk. grilem a mnoha možnostmi k relaxaci vás uchvátí, ohromí a přesvědčí o tom, že majitel má opravdu vkus.
Hypotéka či úvěr ze stavebního spoření možný, s financováním pomůžeme.

Typ nemovitosti:Rodinné domy
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Rudolfov
Přidáno:17.8.2011
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:194 m2
Užitná plocha:164 m2
Plocha pozemku:1028 m2
Podlahová plocha:230 m2
Cena:6.490.000,-

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

A2 - PRODÁNO !

21.1.2020
Oznamujeme všem zájemcům o koupi bytu z dokončované třetí etapy výstavby, že byl zarezervován poslední volný byt v bytovém domě A2. Nic není ztraceno, začátkem února zahájíme oficiálně prodej bytů ze čtvrté etapy, což je nový bytový dům s pracovním označením A3, již nyní se tedy máte na co těšit !

A2 - 90 % PRODÁNO

26.11.2019
Volný poslední byt č. 103 o velikosti 3+kk s terasou v 1. NP.

Garáže - vyprodáno !

11.6.2019
Prodali jsme poslední volnou garážovou jednotku, ale nezoufejte, na rok 2020 připravujeme společně s výstavbou bytového domu A3 i výstavbu dalších garáží !

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889   |   Zpracování osobních údajů a GDPR