RD Rudolfov

Prodej nadstandardního, atypického rodinného domu, který doslova splní vaše představy a sny o luxusním bydlení v zeleni a klidu, avšak přímo na dosah města. Prodej nadstandardního, atypického rodinného domu, který doslova splní vaše představy a sny o luxusním bydlení v zeleni a klidu, avšak přímo na dosah města. Tento dům nabízí svému obyvateli všechna tři potřebná "P", která jsou nezbytná ke spokojenému bydlení.
Poloha: samostatný RD na okrajovém pozemku o ideálních rozměrech a velikosti, v dosahu MHD a přitom nabízí dokonalé soukromí
Projekt : velmi pěkně, prakticky vyřešená stavba pro milovníky prostoru či větší rodinu. V 1. NP garáž na park. stání 2 vozy, technická místnost, koupelna, WC, hala, fitness/pracovna, obývací pokoj(krb) s přímým vstupem na terasu, jídelna, kuchyně. Ve 2. NP pak 3 ložnice, koupelna, tech. místnost. Dostatek úložného prostoru v atypických, na míru zhotovených vestavných skříních.
Provedení: jak vlastní provedení stavby, kde bylo využito pouze kvalitních materiálů (dlažby mramor, masivní plovoucí podlahy, kuchyňská linka na míru, samonosné schodiště - kov, mramor), tak i dokonalá, pěstěná a udržovaná zahrada s bazénem, terasou, venk. grilem a mnoha možnostmi k relaxaci vás uchvátí, ohromí a přesvědčí o tom, že majitel má opravdu vkus.
Hypotéka či úvěr ze stavebního spoření možný, s financováním pomůžeme.

Typ nemovitosti:Rodinné domy
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Rezervace
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Rudolfov
Přidáno:17.8.2011
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:194 m2
Užitná plocha:164 m2
Plocha pozemku:1028 m2
Podlahová plocha:230 m2
Cena:6.490.000,-

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

Nové webové stránky pro A1

9.8.2017
V příštím týdnu bude spuštěn nový web naší společnosti, speciálně věnovaný prodeji bytů z další etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Zde najdete všechny potřebné informace, přehled prodeje, karty podlaží i jednotlivých bytů, ceník. Webová adresa je www.bydlimevesvinech.cz

ZAHÁJENÍ PRODEJE A1 !!!

17.7.2017
V minulých dnech jsme oficiálně zahájili prodej bytů z A1, druhé etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Z celkem 9 bytových jednotek jsou k dnešnímu dni již 3 zarezervovány. Máte-li zájem o bydlení u nás, prosím neváhejte a pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Výstavba A1 pokračuje !

15.6.2017
Jistě jste si povšimli při procházce okolím, že základová deska k A1 je již hotova. Tento bytový dům bude mít celkem 9 bytových jednotek od velikosti 1+kk až do 4+kk. Kolaudaci předpokládáme v první polovině roku 2018.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889