Komerční objekt s RD a rozsáhlou zahradou v blízkosti centra

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji sídlo rodinné firmy s rozsáhlým pozemkem. Areál je situovaný na rozhraní komerční a obytné zástavby, v městské části Staré Hodějovice, České Budějovice 6 (v blízkosti vede trasa dálnice D3). Jedná se o plně funkční a stále udržovaný uzavřený areál o rozloze 5217 m2, s komerčním objektem, vedlejší budovou, rodinným domem a rozsáhlou udržovanou zahradou, vše s kompletními inženýrskými sítěmi, přístupem z hlavní komunikace vlastní vjezdovou branou, parkovacím stáním před budovou i uvnitř objektu, to vše v blízkosti centra krajského města. Plně funkční objekt zahrnuje hlavní budovu, vedlejší budovu, zpevněné komunikace a parkovací stání, přičemž volně navazuje na zahradu s RD o velikosti 5+1 a další pozemky.

Doporučuji: výborný stav, velké plochy, skvělá investiční možnost, výborná dopravní dostupnost, výhodná poloha i do budoucna v blízkosti plánovaného dálničního obchvatu, férová cena.

Veškeré informace o ceně u makléře nabídky, prohlídka nutná, půdorysy k dispozici. Financování zajištěno prostřednictvím naší kanceláře.

Typ nemovitosti:Komerční prostory
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:České Budějovice
Přidáno:3.12.2014
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:1260 m2
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:5217 m2
Podlahová plocha:621 m2
Cena:1,-
Poznámka k ceně:info v RK

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

A2 - PRODÁNO !

21.1.2020
Oznamujeme všem zájemcům o koupi bytu z dokončované třetí etapy výstavby, že byl zarezervován poslední volný byt v bytovém domě A2. Nic není ztraceno, začátkem února zahájíme oficiálně prodej bytů ze čtvrté etapy, což je nový bytový dům s pracovním označením A3, již nyní se tedy máte na co těšit !

A2 - 90 % PRODÁNO

26.11.2019
Volný poslední byt č. 103 o velikosti 3+kk s terasou v 1. NP.

Garáže - vyprodáno !

11.6.2019
Prodali jsme poslední volnou garážovou jednotku, ale nezoufejte, na rok 2020 připravujeme společně s výstavbou bytového domu A3 i výstavbu dalších garáží !

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889   |   Zpracování osobních údajů a GDPR