Komerční objekt s RD a rozsáhlou zahradou v blízkosti centra

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji sídlo rodinné firmy s rozsáhlým pozemkem. Areál je situovaný na rozhraní komerční a obytné zástavby, v městské části Staré Hodějovice, České Budějovice 6 (v blízkosti vede trasa dálnice D3). Jedná se o plně funkční a stále udržovaný uzavřený areál o rozloze 5217 m2, s komerčním objektem, vedlejší budovou, rodinným domem a rozsáhlou udržovanou zahradou, vše s kompletními inženýrskými sítěmi, přístupem z hlavní komunikace vlastní vjezdovou branou, parkovacím stáním před budovou i uvnitř objektu, to vše v blízkosti centra krajského města. Plně funkční objekt zahrnuje hlavní budovu, vedlejší budovu, zpevněné komunikace a parkovací stání, přičemž volně navazuje na zahradu s RD o velikosti 5+1 a další pozemky.

Doporučuji: výborný stav, velké plochy, skvělá investiční možnost, výborná dopravní dostupnost, výhodná poloha i do budoucna v blízkosti plánovaného dálničního obchvatu, férová cena.

Veškeré informace o ceně u makléře nabídky, prohlídka nutná, půdorysy k dispozici. Financování zajištěno prostřednictvím naší kanceláře.

Typ nemovitosti:Komerční prostory
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:České Budějovice
Přidáno:3.12.2014
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:1260 m2
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:5217 m2
Podlahová plocha:621 m2
Cena:1,-
Poznámka k ceně:info v RK

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

ZAHÁJENÍ PRODEJE A2 !

15.11.2018
Oznamujeme všem zájemcům o naši novou výstavbu, že byl oficiálně zahájen prodej bytů ze třetí etapy developerského projektu v Trhových Svinech. Sledujte nás na webu www.bydlimevesvinech.cz !

Dvougenerační rodinný dům v Českých Budějovicích

22.8.2018
Nabízíme k prodeji renovovaný rodinný dům v Českých Budějovicích, Suché Vrbné. Věnujte pozornost naší nabídce nemovitostí !

A1 - PRODÁNO !

6.8.2018
Všem zájemcům o 2. etapu developerského projektu v Trhových Svinech oznamujeme, že všechny byty z výstavby bytového domu A1 jsou již zarezervovány. Pro ty, na něž se ve druhé etapě nedostalo máme dobrou zprávu - na podzim letošního roku zahájíme výstavbu bytového domu A2. Více informací na vyžádání u makléře projektu.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889