Komerční objekt s RD a rozsáhlou zahradou v blízkosti centra

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji sídlo rodinné firmy s rozsáhlým pozemkem. Areál je situovaný na rozhraní komerční a obytné zástavby, v městské části Staré Hodějovice, České Budějovice 6 (v blízkosti vede trasa dálnice D3). Jedná se o plně funkční a stále udržovaný uzavřený areál o rozloze 5217 m2, s komerčním objektem, vedlejší budovou, rodinným domem a rozsáhlou udržovanou zahradou, vše s kompletními inženýrskými sítěmi, přístupem z hlavní komunikace vlastní vjezdovou branou, parkovacím stáním před budovou i uvnitř objektu, to vše v blízkosti centra krajského města. Plně funkční objekt zahrnuje hlavní budovu, vedlejší budovu, zpevněné komunikace a parkovací stání, přičemž volně navazuje na zahradu s RD o velikosti 5+1 a další pozemky.

Doporučuji: výborný stav, velké plochy, skvělá investiční možnost, výborná dopravní dostupnost, výhodná poloha i do budoucna v blízkosti plánovaného dálničního obchvatu, férová cena.

Veškeré informace o ceně u makléře nabídky, prohlídka nutná, půdorysy k dispozici. Financování zajištěno prostřednictvím naší kanceláře.

Typ nemovitosti:Komerční prostory
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:České Budějovice
Přidáno:3.12.2014
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:1260 m2
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:5217 m2
Podlahová plocha:621 m2
Cena:1,-
Poznámka k ceně:info v RK

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

Nové webové stránky pro A1

9.8.2017
V příštím týdnu bude spuštěn nový web naší společnosti, speciálně věnovaný prodeji bytů z další etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Zde najdete všechny potřebné informace, přehled prodeje, karty podlaží i jednotlivých bytů, ceník. Webová adresa je www.bydlimevesvinech.cz

ZAHÁJENÍ PRODEJE A1 !!!

17.7.2017
V minulých dnech jsme oficiálně zahájili prodej bytů z A1, druhé etapy našeho developerského projektu v Trhových Svinech. Z celkem 9 bytových jednotek jsou k dnešnímu dni již 3 zarezervovány. Máte-li zájem o bydlení u nás, prosím neváhejte a pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Výstavba A1 pokračuje !

15.6.2017
Jistě jste si povšimli při procházce okolím, že základová deska k A1 je již hotova. Tento bytový dům bude mít celkem 9 bytových jednotek od velikosti 1+kk až do 4+kk. Kolaudaci předpokládáme v první polovině roku 2018.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889