RD s nebytovými prostorami v centru T. Svinů

Nabízíme k prodeji rekonstruovaný RD s nebytovými prostorami, situovaný v historickém centru Trhových Svinů asi 100m od hlavního náměstí.
Dvoupodlažní RD je celkově zrekonstruovaný, částečně podsklepený, s nebytovým prostorem a bytovými jednotkami. V přízemí domu se nachází garáž, kancelář s přijímací halou a sociálním zařízením a jedna samostatná obytná místnost využitelná jako garsonka se vstupem na dlážděný dvorek ve vnitrobloku.
V prvním patře hlavní obytné části domu je situovaná bytová jednotka 1+1 (obývací pokoj, kuchyně, chodba, komora a koupelna s WC), dále samostatná garsoniéra se sociálním zařízením. Velká prosluněná terasa (50m2), ideální k relaxaci uprostřed zeleně a květin, je přístupná z bytu 1+1 a ze společného schodiště. Zastřešení domu je provedeno sedlovou střechou se dvěma úrovněmi.
Původ domu je datován rokem 1900. Díky citlivé rekonstrukci na vás dýchne historie a duch doby, ve které stavba vznikla, účelně propojena se všemi atributy moderního bydlení (hydroizolace, nová zateplená fasáda, plastová okna, nová koupelna, atd.).
Vytápění domu je zajištěno el. přímotopy, dále možnost vytápění krbovými kamny. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, voda a přívod el. energie je i na dvorku a terase. Bezvadná dostupnost do krajského města (cca 25 min. autem), jinak též výborné spojení linkovým autobusem. Doporučujeme zájemcům hledajícím objekt vhodný ke spojení bydlení s podnikáním.

Typ nemovitosti:Rodinné domy
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Trhové Sviny
Přidáno:14.4.2016
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:---
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:174 m2
Podlahová plocha:174 m2
Cena:2.500.000,-

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

A2 - PRODÁNO !

21.1.2020
Oznamujeme všem zájemcům o koupi bytu z dokončované třetí etapy výstavby, že byl zarezervován poslední volný byt v bytovém domě A2. Nic není ztraceno, začátkem února zahájíme oficiálně prodej bytů ze čtvrté etapy, což je nový bytový dům s pracovním označením A3, již nyní se tedy máte na co těšit !

A2 - 90 % PRODÁNO

26.11.2019
Volný poslední byt č. 103 o velikosti 3+kk s terasou v 1. NP.

Garáže - vyprodáno !

11.6.2019
Prodali jsme poslední volnou garážovou jednotku, ale nezoufejte, na rok 2020 připravujeme společně s výstavbou bytového domu A3 i výstavbu dalších garáží !

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889   |   Zpracování osobních údajů a GDPR