Dvougenerační rodinný dům v Českých Budějovicích

Nabízíme ke koupi zrekonstruovaný dvougenerační RD se zahradou v Českých Budějovicích - Suchém Vrbném. Patrový dům stojí na pozemku s celkovou výměrou 699 m2 včetně zastavěné plochy domu 116m2. Dům má dvě samostatné bytové jednotky, 3+1 v 1. NP a identická 3+1 v patře domu. Dům je podsklepen a má vlastní garáž.

V přízemí rodinného domu se nachází předsíň, odkud je vstup do první bytové jednotky, sklepa a na schodiště přístupné do druhého bytu. Stavba pochází z roku 1976, v letech 2008 - 2010 proběhla celková rekonstrukce bytu včetně topení - nové rozvody vody a odpady, kompletní přestavba obou koupelen včetně el. rozvodů , zateplení, nová okna, střecha a fasáda. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem umístěným ve sklepě, kde je i prádelna a dostatek úložných prostor.
Patro - byt je přístupný po schodišti vedoucím z předsíně domu. Skládá se z kuchyně, dvou samostatných a jednoho průchozího pokoje, koupelny s vanou a WC, navíc je zde i prostorný balkón.
Čtvercová a rovinatá zahrada nabízí příjemné posezení v horkých letních dnech v pergole, děti se zcela jistě vyřádí v dřevěném altánu, je zde i dostatek místa pro bazén. Dále se na zahradě nachází zahradní domek vhodný na uschování nářadí a zahradní techniky.

Dům je napojený na sítě elektřiny, plynu, vodovod a kanalizaci. Na zahradě má také vlastní studnu s dostatkem vody. Parkování v garáži nebo před domem.

Nemovitost je vhodná pro klienty hledající prostorné či dvougenerační bydlení nebo kombinaci komerčního využití a bydlení. Veškerá občanská vybavenost je v pěším dosahu. MHD v docházkové vzdálenosti (3 linky).
Pro další informace, domluvu prohlídky nebo zajištění výhodné nabídky financování nás neváhejte kontaktovat.

Eneregetický průkaz je ve fázi přípravy, zatím je tedy uvedena třída G.

Typ nemovitosti:Rodinné domy
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:České Budějovice
Přidáno:22.8.2018
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:116 m2
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:699 m2
Podlahová plocha:250 m2
Cena:5699650,-
Poznámka k ceně:včetně právního servisu

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

A2 - PRODÁNO !

21.1.2020
Oznamujeme všem zájemcům o koupi bytu z dokončované třetí etapy výstavby, že byl zarezervován poslední volný byt v bytovém domě A2. Nic není ztraceno, začátkem února zahájíme oficiálně prodej bytů ze čtvrté etapy, což je nový bytový dům s pracovním označením A3, již nyní se tedy máte na co těšit !

A2 - 90 % PRODÁNO

26.11.2019
Volný poslední byt č. 103 o velikosti 3+kk s terasou v 1. NP.

Garáže - vyprodáno !

11.6.2019
Prodali jsme poslední volnou garážovou jednotku, ale nezoufejte, na rok 2020 připravujeme společně s výstavbou bytového domu A3 i výstavbu dalších garáží !

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889   |   Zpracování osobních údajů a GDPR