Dvougenerační rodinný dům v Českých Budějovicích

Nabízíme ke koupi zrekonstruovaný dvougenerační RD se zahradou v Českých Budějovicích - Suchém Vrbném. Patrový dům stojí na pozemku s celkovou výměrou 699 m2 včetně zastavěné plochy domu 116m2. Dům má dvě samostatné bytové jednotky, 3+1 v 1. NP a identická 3+1 v patře domu. Dům je podsklepen a má vlastní garáž.

V přízemí rodinného domu se nachází předsíň, odkud je vstup do první bytové jednotky, sklepa a na schodiště přístupné do druhého bytu. Stavba pochází z roku 1976, v letech 2008 - 2010 proběhla celková rekonstrukce bytu včetně topení - nové rozvody vody a odpady, kompletní přestavba obou koupelen včetně el. rozvodů , zateplení, nová okna, střecha a fasáda. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem umístěným ve sklepě, kde je i prádelna a dostatek úložných prostor.
Patro - byt je přístupný po schodišti vedoucím z předsíně domu. Skládá se z kuchyně, dvou samostatných a jednoho průchozího pokoje, koupelny s vanou a WC, navíc je zde i prostorný balkón.
Čtvercová a rovinatá zahrada nabízí příjemné posezení v horkých letních dnech v pergole, děti se zcela jistě vyřádí v dřevěném altánu, je zde i dostatek místa pro bazén. Dále se na zahradě nachází zahradní domek vhodný na uschování nářadí a zahradní techniky.

Dům je napojený na sítě elektřiny, plynu, vodovod a kanalizaci. Na zahradě má také vlastní studnu s dostatkem vody. Parkování v garáži nebo před domem.

Nemovitost je vhodná pro klienty hledající prostorné či dvougenerační bydlení nebo kombinaci komerčního využití a bydlení. Veškerá občanská vybavenost je v pěším dosahu. MHD v docházkové vzdálenosti (3 linky).
Pro další informace, domluvu prohlídky nebo zajištění výhodné nabídky financování nás neváhejte kontaktovat.

Eneregetický průkaz je ve fázi přípravy, zatím je tedy uvedena třída G.

Typ nemovitosti:Rodinné domy
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Aktivní
Stav nemovitosti:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:České Budějovice
Přidáno:22.8.2018
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:116 m2
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:699 m2
Podlahová plocha:250 m2
Cena:5699650,-
Poznámka k ceně:včetně právního servisu

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

ZAHÁJENÍ PRODEJE A2 !

15.11.2018
Oznamujeme všem zájemcům o naši novou výstavbu, že byl oficiálně zahájen prodej bytů ze třetí etapy developerského projektu v Trhových Svinech. Sledujte nás na webu www.bydlimevesvinech.cz !

Dvougenerační rodinný dům v Českých Budějovicích

22.8.2018
Nabízíme k prodeji renovovaný rodinný dům v Českých Budějovicích, Suché Vrbné. Věnujte pozornost naší nabídce nemovitostí !

A1 - PRODÁNO !

6.8.2018
Všem zájemcům o 2. etapu developerského projektu v Trhových Svinech oznamujeme, že všechny byty z výstavby bytového domu A1 jsou již zarezervovány. Pro ty, na něž se ve druhé etapě nedostalo máme dobrou zprávu - na podzim letošního roku zahájíme výstavbu bytového domu A2. Více informací na vyžádání u makléře projektu.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889