RD (zemědělská usedlost) Bohunice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji objekt rodinného domu (bývalá zemědělská usedlost) o celkové zastavěné ploše 229 m2 s velkou zahradou, situovaný v centru malé obce Bohunice nad Vltavou.
Jedná se o klasické venkovské stavení ve tvaru „U“ se sedlovou střechou a taškovou krytinou, okapy pozinkovaný plech, zdivo smíšené, fasáda vápenná, hladká. Objekt se sestává z obytné části, vedlejších staveb (stodola, stáj a sklad) a venkovních úprav (vjezdová vrata a vrátka, oplocení, vodovodní přípojka, žumpa, plynová přípojka, přípojka elektro 380V). Obytná část je ve tvaru „L“, obsahuje 2 bytové jednotky se společným vchodem z verandy. První BJ je o velikosti 2+kk s příslušenstvím (koupelna, WC), chodbou, komorou. Druhá BJ o velikosti 3+1 s příslušenstvím (koupelna, WC, chodba, spíž). Celková plocha pozemku a zahrady je 1965 m2.
Nemovitost je přístupná po asfaltové komunikaci a to jak k domu tak i ze zahrady. Vytápění je ústřední s radiátory, kotel plynový, voda z veřejného vodovodu. TUV z bojleru, el. pod omítkou. Byty mají standardy 70. let (povalové stropy, okna dřevěná zdvojená, zčásti plastová (BJ 3+1), v koupelnách a na WC obklady, dlažba). Objekt je napojen na obecní vodovod, možnost parkování na vlastním pozemku.
Vzhledem k lokalitě v přírodě blízko Týna nad Vltavou, (krajské město Českých Budějovice je vzdáleno cca 35 km), nabízí tato nemovitost možnost příjemné rekreace, trvalého bydlení, ale i zajímavou investici pro podnikání.

Typ nemovitosti:Rodinné domy
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Aktivní
Stav nemovitosti:Dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Týn nad Vltavou
Přidáno:2.6.2020
Konstrukce nemovitosti:Cihlová
Zastavěná plocha:229 m2
Užitná plocha:---
Plocha pozemku:989 m2
Podlahová plocha:100 m2
Cena:2.290.000,-

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

A3 - poslední 3 byty volné k prodeji !

1.6.2020
Stav prodeje bytů z A3 - 70% prodáno, zbývají poslední 3 byty k prodeji ! Neváhejte a prohlížejte, vybírejte, rezervujte ! Podrobnější informace včetně půdorysu bytů najdete na www.bydlimevesvinech.cz.

A3 - 50% prodáno !

1.5.2020
S potěšením sledujeme, že váš zájem o naši developerskou výstavbu i přes stávající pandemii coronaviru neochabl a po 3 měsících od zahájení prodeje je polovina nabízených bytů v rezervaci. Děkujeme !

Nové garáže k prodeji

10.2.2020
Současně s výstavbou A3 probíhá další etapa výstavby nových garáží. Pro rezervaci či více informací kontaktujte prosím makléře zakázky.

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889   |   Zpracování osobních údajů a GDPR