Byt 4+1 v Trhových Svinech

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 4 + 1 s vlastním balkonem, komorou a sklepem, která se nachází ve 4. NP ze šesti revitalizovaného bytového domu v ulici Budovatelská, Trhové Sviny.

Bytový dům se nachází na východním okraji města Trhové Sviny, poblíž komunikace II/156, vedoucí z Českých Budějovic směrem na Nové Hrady. Okolí domu je klidné, čisté a udržované, je zde dostatek parkovacích míst. Obchod, centrum města, nádraží, škola - vše je v pohodlné docházkové vzdálenosti. Samotný dům je revitalizovaný (zateplení, výměna oken, balkony, dozdění, společné prostory atd.) Z bytu je pěkný výhled do krajiny obklopené vzrostlým lesem.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna/kolárna, technická místnost, kotelna a sklepy pro všechny bytové jednotky.
Byty v domě jsou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byt je standardně vybaven koupelnou se zařizovacími předměty a samostatným WC. Interiérové dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastová. V místnostech je PVC, v obývacím pokoji celoplošný koberec. Byt má prostorný balkon s výstupem z obývacího pokoje a nachází se ve čtvrtém nadzemním podlaží.
S výjimkou jednoho, jsou všechny pokoje neprůchozí. Byt je čistý, světlý, průběžně udržovaný. Bytové jádro a kuchyně byly revitalizovány. V bytě jsou rozvody společné televizní antény, domácího telefonu a datové sítě. Je zde i komora s možností osazení druhého WC či připojení pračky.
Byt je orientovaný J-Z, je světlý a prostorný. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Byt se prodává do osobního vlastnictví, je možno financovat hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření. Nabídku financování vám zdarma zpracujeme.
Byt doporučujeme k prodeji, je to ideální kombinace bydlení v přírodě s docházkovou vzdáleností centra obce a velmi dobrou dostupností krajského města, cca 25 minut autobusovou linkou.

Velikost bytu:4+1
Typ nemovitosti:Byty
Zakázka:Prodej
Stav nabídky:Prodáno
Stav nemovitosti:Dobrý
Vlastnictví:Osobní
Okres:České Budějovice
Město:Trhové Sviny
Přidáno:22.10.2020
Konstrukce nemovitosti:Panelová
Zastavěná plocha:---
Užitná plocha:95 m2
Plocha pozemku:---
Podlahová plocha:86 m2
Cena:2590750,-

Orientační výše splátek

Vyberte počet let splácení:


Naše služby

Nabídka nemovitostí
Financování nemovitostí


Novinky

100% PRODÁNO !

10.6.2022
V nové etapě výstavby bytového domu B2 v Trhových Svinech jsou již všechny byty prodány !

Zahájení prodeje B2

20.1.2021
ZAHÁJENÍ PRODEJE - B2 ! Více informací najdete v sekci "Developerské projekty". V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.

Garáže - vyprodáno !

18.1.2021
Prodej druhé etapy garáží byl ukončen, poslední garáž je zarezervována !

© Remonst Development   |   info@remonst-development.cz   |   +420 387 314 280   |   +420 725 918 889   |   Zpracování osobních údajů a GDPR